۰۲۱۶۵۸۱۰۰۱۲-۱۵

محصولات

انواع ورق های مورد استفاده در برج های خنک کننده ( پکینگ )

 

پکینگ یکی از مهمترین اجزای برج های خنک کننده مدار باز است که برای افزایش تبادل حرارتی بین جریان آب و هوا استفاده می‌گردد و با افزایش سطح تماس جریان آب با هوا و همچنین کاهش سرعت جریان آب، در خنک سازی آن نقش موثری دارند.

پکینگ های تولیدی ما دارای خواصی مانند : مقاومت در برابر عوامل شيميايي آب ، مقاومت در برابر خوردگي ، مقاومت در مقابل درجه حرارت آب گرم ، مقاومت در برابر اشعه ، كمترين افت فشار استاتيك در برابر جريان هوا را دارا می باشند .

انواع فیلم های تزئینی ( روکش پی وی سی ) مورد استفاده در صنایع ساختمانی Decorative PVC Film

 

این روکشها به صورت MDF استاندارد به طور گسترده به عنوان روکش چوب در صنایع مبلمان ، آشپزخانه و طراحی داخلی استفاده می شوند. زیرا این امکان را می دهد که صنایع بزرگ و کوچک به محصولات متنوع از طرح ها و رنگهای مختلف به منظور نیل به اهداف خود دستیابند و بتوانند محدوده بیشتری از سلایق مشتریان خود را پوشش دهند. همچنین می توان بر روی این روکشها نقوش برجسته را به سفارش مشتری ایجاد نمود.

ورق های بسته بندی شفاف

بسته‌بندی بطور بسیار جامعی بر زندگی ما سایه افکنده‌ است، بطوری‌که ما در تمام اطراف خود آنرا مشاهده می‌کنیم. از اقلام مواد عذایی و دارویی گرفته تا کالاهای مصرفی و لوازم خانگی و کالاهای صنعتی و استراتژیک مانند محصولات پتروشیمیایی همه با بسته‌بندی مرتبط هستند. وظیفه اصلی بسته‌بندی محافظت از محصول است . فیلم PVC می تواند با داشتن شفافیت مناسب و مقامت در برابر ضربه خوب گزینه ای مناسب برای این منظور باشد.